کلمه کلیدی را وارد کنید

اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش برگزار شد
مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 30 آبان ۹۶ شرکت دانش بنیان خدمات انفورماتیک نوین کیش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، مهندس ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک و رییس مجمع در بیاناتی ضمن تقدیر از عملکرد شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش حرکت آن را در مسیری رو به رشد توصیف کرد و گفت: وجود هیات مدیره و مدیرانی خوش‌نام، متخصص و متعهد موجب شده است که چشم‌انداز و افق بسیار مناسبی را در پیش روی آن بتوان ترسیم کرد.
وی با بیان اینکه با تلاش‌های صورت گرفته هم‌اکنون این مجموعه در آرامش به فعالیت خود ادامه می‌دهد، تصریح کرد: خوشبختانه بین دو شرکت هم‌اکنون شاهد تعاملات خوبی هستیم به طوری که امنیت سامانه‌ها تامین شده و پروژه‌های محول شده به شکل مطلوبی در حال اجرایی شدن هستند.
مهندس نجفی با تاکید بر اینکه در کنار امنیت موضوع پایداری شرکت نیز باید در اولویت باشد، خاطرنشان کرد: در کنار همه سامانه‌های مهمی چون نسیم و صیاد که در شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش اجرایی شده‌اند، اکنون پروژه بسیار مهم بهداد را در پیش رو داریم و مطمئنیم که در سال آینده حجم کاری آن بسیار بزرگ‌تر و سنگین‌تر خواهد بود.
به گفته مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک پروژه بهداد با ورود برخی دستگاه‌های بسیار بزرگ نیازمند مراقبت ویژه به خصوص در حوزه امنیت و پایداری است.
در این مراسم مهندس سیدکاظم دهقان، مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به ارائه گزارش جامعی از عملکرد شرکت و دستاوردهای آن در سال مالی گذشته و تشریح برنامه‌های پیش روی پرداخت.
وی با بیان اینکه شرکت در یک سال گذشته گام در مسیر توسعه گذاشته است، اظهار کرد: امسال شاهد پیاده‌سازی و عملیاتی شدن سامانه صیاد در بانک مرکزی و 30 بانک کشور و برگزاری آیین رونمایی از این سامانه با حضور اعضای شورای پول و اعتبار در کشور بودیم که خوشبختانه در جشنواره دکتر نوربخش همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت نیز واجد رتبه برتر سامانه‌های حاکمیتی شد.
مهندس دهقان توسعه و بروزآوری سامانه بهداد به منظور تحقق طرح ملی انتقال حساب‌های دولتی به بانک مرکزی و نیز اتمام نصب و راه‌اندازی سامانه پرداخت الکترونیکی بانکواره(Banklet) خزانه معین در 31 استان کشور که در راستای طرح شفاف‌سازی و هوشمندسازی عملیات مالی دولت انجام پذیرفت را از دیگر افتخارات شرکت عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش از دیگر دستاوردهای شرکت را عملیاتی شدن سامانه متمرکز قبوض خدماتی عنوان کرد و گفت: تعریف و برنامه‌ریزی پروژه BS03 از نقشه راه 1400 بانک مرکزی با عنوان «طرح حساب واحد خزانه و مدیریت درآمدها و هزینه‌های دولتی در یک حساب و نیز چندین طرح کوچک و بزرگ دیگر همگی با کمک نیروهای متخصص و کارشناسان زبده شرکت به نحو مطلوبی در این سال به سرانجام رسیده‌اند.
وی در ادامه عناوین مهمترین برنامه‌های شرکت در سال آینده را تشریح و تاکید کرد: شرکت خدمات انفورماتیک نوین کیش به عنوان یک شرکت دانش بنیان با تکمیل نیروهای متخصص و نخبه خود در سال آینده طرح‌ها و برنامه‌های بزرگتری را در دست اجرا خواهد داشت.
در ادامه این مجمع پس از ارائه گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی شامل ترازنامه، صورتحساب سود و زیان و گردش وجوه نقد شرکت مورد تصویب قرار گرفت.