کلمه کلیدی را وارد کنید

اخبار

پیام مدیرعامل به مناسبت آغاز سال 1397

پیام مدیرعامل به مناسبت آغاز سال 1397

پیام مدیرعامل شرکت دانش بنیان خدمات انفورماتیک نوین کیش به مناسبت آغاز سال 1397

 

مدیرعامل شرکت دانش بنیان خدمات انفورماتیک نوین کیش در پیامی به مناسبت آغاز سال 1397 ابراز امیدواری کرد که کلیه کارکنان و ذی‌نفعان ارزشمند شرکت همگام و همراه در مسیر پیشرفت و توسعه کشور گام بردارند.

به گزارش روابط عمومی، مهندس سیدکاظم دهقان در این پیام ضمن تقدیر از کارکنان شرکت و اظهار خشنودی از موفقیت‌های کسب شده در سال 96، سال پیش رو را سالی پرکارتر توصیف کرد که نتایج تلاش‌های آن می‌تواند برگ زرین دیگری در تالار افتخارات شرکت برجای گذارد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

همکاران گرامی و ذی‌نفعان ارزشمند

فرا رسیدن سال نو اگرچه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه، اما حتما سرآغازی است بر یک سال کوشش و خدمتی دیگر؛ سالی که باید همراه با امید به فردایی بهتر بر تلاش خویش بیافزاییم. سال نو با نسیم جان نواز بهاری دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می‌دهد و سال کهنه با یادگاری از تلاش‌های ما به خاطره‌ها می‌پیوندد.

خداوند سبحان را شاکریم که به همه ما در شرکت دانش بنیان خدمات انفورماتیک نوین کیش توفیق داد تا همگام با ذی‌نفعان اصلی خود، بانک مرکزی جمهوری اسلامی و شرکت خدمات انفورماتیک با ارائه محصولات و خدمات کارآمد در مسیر پیشرفت و توسعه کشور گام برداریم و از پروردگار توانا می‌خواهیم که ما را در تداوم این راه یاری رساند.

در سالی که گذشت بیشترین تلاش هیات مدیره محترم، مدیران و کارشناسان شرکت در جهت بهبود کمی و کیفی سامانه‌ها و محصولات شرکت بوده که حاصل آن قرار گرفتن شرکت در جایگاه مشاوری معتمد و بازویی توانمند برای انجام پروژه‌های حاکمیتی است. بی‌تردید این توفیقات، حاصل زحمات خالصانه کلیه همکاران متعهد و متخصص، اعتماد سهامداران و حمایت‌های بی‌دریغ مدیریت محترم شرکت خدمات انفورماتیک، مدیران و هیأت مدیره شرکت بوده که وظیفه خود می‌دانم مراتب سپاس و قدردانی صمیمانه خود را از همه عزیزان اعلام دارم.

کسب تندیس برتر سامانه‌های حاکمیتی برای سامانه صیاد در جشنواره دکتر نوربخش هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در سال 96 پیام روشنی از توانمندی‌های موجود در شرکت است که به لطف پروردگار و با تلاش همکاران در سال آتی شاهد موفقیت‌های بیشتری در این حوزه خواهیم بود.

بی شک گام‌های بلندی چون راه‌اندازی و پشتیبانی از سامانه بهداد که هم‌اکنون در شرکت دانش بنیان خدمات انفورماتیک نوین کیش در حال جاری سازی است و بسیاری از دستگاه‌های دولتی و اجرایی را شامل می‌شود، نویدبخش اتفاق‌های مثبتی در تاریخچه شرکت با ارائه محصولی کاربردی و فراگیر خواهد بود.

در پایان بار دیگر ضمن سپاس از خداوند مهربان و تشکر و تقدیر از همه کسانی که در این سال و سالیان گذشته همراه و همگام با شرکت بوده‌‌اند آرزوی سلامتی، خوشبختی و بهروزی داریم و فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز سال 1397 را به کلیه همکاران محترم و خانواده معززشان صمیمانه شادباش می گویم.